Triumviratas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Triumviratas

Travian S3 aljansų sąjungos - Triumvirato, narių pokalbių vieta.
 
rodiklisPortalGalleryIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Prisimenant Geduxxx arba ateities humoro grandas

Go down 
+4
007Donas
m1ndas
AuRevoir
Kkarlos
8 posters
AutoriusPranešimas
Kkarlos
Admin
Kkarlos


Pranešimų skaičius : 115
Age : 33
Aljansas : MMS
Gentis : Galai
Travian nick'as : KKarlos
Registration date : 2008-01-15

Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Prisimenant Geduxxx arba ateities humoro grandas   Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Icon_minitimeAntr. 02 12, 2008 9:16 pm

Kagi, susiradom ferma cia mes draugiskai, o ji pasirode ne is kelmo spirta Very Happy
Kagi, pakopinsiu kelis laiskelius, skaniai pasijuokit Very Happy
Atgal į viršų Go down
Kkarlos
Admin
Kkarlos


Pranešimų skaičius : 115
Age : 33
Aljansas : MMS
Gentis : Galai
Travian nick'as : KKarlos
Registration date : 2008-01-15

Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisimenant Geduxxx arba ateities humoro grandas   Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Icon_minitimeAntr. 02 12, 2008 9:19 pm

Geduxxx 12.02.08
be temos 20:03:46

nu ir ka gaidys, ar tik 3 temoki uzsiundint ant manes....ben sauskelnes pasikeitei....ar pliku bybiu su sake ispuolei i dvikova....zasine, ir kaipgi tave zeme nesioja....


******************************

karoce uzsipiskt grabais man beliko tik 23:23:25 laiko , tad nesk ka ismanai, man jau visvien
____________
kkarlos rašė:

Sveikas, matau esi gera ferma (komplimentas cia). Noriu padekot ir paprasyt, kad ir toliau toks dosnus isliktum. Beje, jei nesunku tai nusigriauk sleptuves - mum bus lengviau issinesti resursus. Dekingas is anksto Wink


P.S. negalvokit, kad is oro stumt pradejau, jei 007Donas imes savo gautu laisku, tai suprasit viska aiskiai Very Happy
Atgal į viršų Go down
AuRevoir

AuRevoir


Pranešimų skaičius : 13
Age : 35
Aljansas : MMS
Gentis : Galai
Travian nick'as : AuRevoir
Registration date : 2008-01-21

Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisimenant Geduxxx arba ateities humoro grandas   Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Icon_minitimeAntr. 02 12, 2008 9:23 pm

Geduxxx 12.02.08
be temos 08:51:34

nu ir ka dvasnos nebeiseina nieko gero pasiimt? isgrauzkit man rudaja asilai....ligoniai...

---------------------

Geduxxx 12.02.08
RE: be temos 15:11:40

ilgas neilgas, o kam gyvent jei tokie asilai neduoda ramybes, kas man buvo like gyvent ir sert tokius kaip jus....pasakysiu viena "bybi jums i aki, tevas mirdamas pasake"....greiciausiai tas daunas 007donas jau bus informaves jus apie artejanti gruza....linkiu sekmes atsispirti pries ta gruza...paziuresiu kaip apsisaugosit apie lojalumo tasku kritima...susmirsit ir be karo...

---------------------

Geduxxx 12.02.08
be temos 16:40:38

dar vienas idiotas...

---------------------

Geduxxx 12.02.08
RE^2: be temos 17:26:02

tai jau jo, tas idiotas "MMS" o tu is to rato...
Atgal į viršų Go down
m1ndas

m1ndas


Pranešimų skaičius : 14
Aljansas : MMS
Gentis : romenai
Registration date : 2008-01-18

Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisimenant Geduxxx arba ateities humoro grandas   Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Icon_minitimeAntr. 02 12, 2008 10:59 pm

Geduxxx 12.02.08
be temos 20:01:26

nu ka sikniau nieko nepesei....dvasna esi...ir visas tas "MMS"....zinai daug galvojau kol supratau ka tai reiskia....iseitu taip "Mes Megstam Suda"....tiesa?


dveseliena jis jau traviane Very Happy

atsakymas toks paprastutis buvo mano:

m1ndas 12.02.08
RE: be temos 21:48:35

kas siknius tai tik tu dveseliena, matyt vaikas esi krv isgama, nekliedek tik , jau vilti prarades kiba tik taip gali rasyt? kaip sakoma islieka tik stipriausi, o ne vaikai drocinantys prie pc toki kaip tu geduxx , tad nekliedek ir dw
Atgal į viršų Go down
007Donas

007Donas


Pranešimų skaičius : 59
Age : 42
Aljansas : MMS
Gentis : Germanai
Travian nick'as : 007Donas
Registration date : 2008-01-19

Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisimenant Geduxxx arba ateities humoro grandas   Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Icon_minitimeTr. 02 13, 2008 2:08 am

Geduxxx 11.02.08
be temos 19:35:45

nu va atsaukt nebeiseis myyyzniau nes jau rodo Žaidėjo įrašas bus panaikintas po 47:45:45 .

-----------------------------------

Geduxxx 11.02.08
be temos 19:38:53

idomu ka tu ten berasai tuose laiskuose.....turbut ta pati zodi "KAIMAS" nes mano manymu tu daugiau nieko nemoki...kagi sekmes tau mane taranuojant tas 47 valandas....as tik pasistenksiu kad tau kuo maziau liktu issinesti....

------------------------------------

Geduxxx 11.02.08
be temos 19:43:01

zinai as del taves net pastatus pradejau nugriaudineti, ir gan linksmas jausmas, gal prikibsi prie mano sienos nugriovimo sikniau.....

------------------------------------

Geduxxx 11.02.08
be temos 21:16:02

kazi koki ten mesla beparasai, nes kai pagalvojau tai tavo tusinukas ar piestukas turbut is to paties meslo ir meslo uzpildo o gal prasais kad duociau paciulpt? jei ka nori issireiksti tai imesk man i emaila savo laiskuti tada perskaitysiu bernas32@gmail.com

--------------------------------------

Geduxxx 11.02.08
be temos 21:31:04

zinai man pavyko kai kur kreiptis kad tau ir tavo visam alijansui pareis ragai...pasitik tau uzpirktomis misiomis....padvesk dvasna....ne tu vienas esi galingas yra uz tave ir galingesniu, nusluos tavo supista visa lijansa teks pamatyti tikra gruzaaaaaq

--------------------------------------

Geduxxx 11.02.08
be temos 21:36:45

vis dar kazka rasai smirdziau, tik gaila kad as tiek uzsispyriau neskaityti tavo supistu laisku, jog bereikalo ir rasai...ir kitavertus nebekelia vymo....nebeskaitant meslinu laiskuuuu....greiciausiai as nebesulauksiu to paziurejimo kaip tave uzvirs gruzas nes man beliko 45 val.cia egzistuoti....sekmes pydare

---------------------------------------

Geduxxx 11.02.08
be temos 21:54:56

nu tai ar nugriausi mano siena ar teks man paciam nusigriauti....gaidy geriau daryk o ne man atgal kazka rasyk, visvien neskaitau....

----------------------------------------

Geduxxx 11.02.08
be temos 22:12:09

atvirai pasakius net geriau jauciuos atsikratydamas tos sumautos ligos kuria buvau beuzsikretantis, dekui kad padejai atsikratyti, dvasna tu ir. t.t.

-----------------------------------------

Geduxxx 12.02.08
be temos 08:56:30

nu ka dvasna, dekui uz sienos nugriovima, nepyk bet as ja vel statau, tam kad isnaudoti resursus, kad toks kaip tu pimpalas neissinestum...

------------------------------------------

Geduxxx 12.02.08
be temos 09:02:20

klausyk myzniau, ar tu tik sienas griaut ir temoki, galetum prikibti ir prie pastatu nugriovimo, nes as nespesiu, man beliko 34 val.

----------------------------------------

Geduxxx 12.02.08
be temos 14:45:31

nu ka pydare, ateini kariu prarast ir nieko neissinest, kaip ten yra suski, geriau dar koki pastata nugriautum, nors tokia nauda padarytum

----------------------------------------

Geduxxx 12.02.08
be temos 14:46:44

jau siena pastaciau iki 3 lygio nors ta nugriautum....snargliau...

-------------------------------------------

Geduxxx 12.02.08
be temos 14:52:40

greit baiksiu pats nugriauti ambasada, tu pydare nepadejai man, bet ka padarysi juk kaimietis temoka tik sake rankose laikyti....

------------------------------------------

Geduxxx 12.02.08
be temos 15:04:07

ben karta supratai kad man nebeverta rasyt myzniau....susimyzai galu gale, paziuresiu kai is vis apsimyzi kai uzvaziuos gruzas is -/- kvartalo, galiu pasakyti kad jau ruosiama rimta atka is keliu alijansu....myzniau...

------------------------------------------

Geduxxx 12.02.08
be temos 15:05:52 (cia sitas vienas is geresniu Very Happy )

bus tau ir tavo alijansui gera pamoka kad nereikia uzsisesti ant vieno zmogaus...sutrauka...trydzius...pimpalciulpis....gaidys... ir t.t.t

-----------------------------------------

Geduxxx 12.02.08
be temos 15:16:47 Shocked Shocked Shocked

labai idomu kodel nebepuolat su savo lay dalyviais, ar kartais nepradejot sikt i kelnes ir gynyba nepradejot stiprinti....kaip ten yra susmirdes sikniau?....ar sausu kelniu nebeturi.....pasakysiu viena kaip mane informafo kad pas jus ateina 17 senatoriai ir visa kavalerija armijos, jus pasieks po 72 val....dveskit zemen dvasnos...ateis jusu kadencijos galas susmirdeliai...

-------------------------------------------

Geduxxx 12.02.08
be temos 15:18:49 (o cia tai "klase")

ar sugebesit atsispirti pries 48000 tukstancius kariu?....nevykeliai...


jocolor Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy
Atgal į viršų Go down
Vikinge




Pranešimų skaičius : 8
Gentis : EG-B
Registration date : 2008-01-20

Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisimenant Geduxxx arba ateities humoro grandas   Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Icon_minitimeŠt. 02 16, 2008 1:48 pm

Ar tik nebus jis pranasu...
Atgal į viršų Go down
zapto

zapto


Pranešimų skaičius : 65
Age : 34
Aljansas : MMS
Gentis : Galai
Registration date : 2008-01-21

Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisimenant Geduxxx arba ateities humoro grandas   Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Icon_minitimeŠt. 02 16, 2008 3:34 pm

Nebus.
Atgal į viršų Go down
lekerolis

lekerolis


Pranešimų skaičius : 41
Age : 31
Aljansas : panevezys
Gentis : EG-B
Registration date : 2008-01-19

Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisimenant Geduxxx arba ateities humoro grandas   Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 10:37 am

pavare zmogus byby jums i kaire aky tevas mirdamas pasake pirat
Atgal į viršų Go down
Lyma




Pranešimų skaičius : 6
Aljansas : MMS
Gentis : romenai
Travian nick'as : lyma
Registration date : 2008-01-20

Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisimenant Geduxxx arba ateities humoro grandas   Prisimenant Geduxxx arba  ateities humoro grandas Icon_minitimeAntr. 02 19, 2008 7:10 pm

Reikalingas pavaduotojas pirat
Atgal į viršų Go down
 
Prisimenant Geduxxx arba ateities humoro grandas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Triumviratas :: Diskusijos :: Off-Topic-
Pereiti į: